Osobná váha Cecotec Surface Precision 9500 SMART Healthy

Kód: CECOTEC4090
Neohodnotené
Značka: Cecotec
€51,90 –62 %
Osobná váha Cecotec Surface Precision 9500 SMART Healthy
€51,90 –62 % €19,90
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Typ batérie: 4 batérie AAA Rozmery: 310 x 310 x 24 mm Nosnosť: 180 kg Matrica: Tvrdené sklo LCD displej Automatické vypnutie Automatický štart Indikátor slabej batérie Indikátor preťaženia Úložný priestor až pre 8 používateľov Pripojenie Bluetooth

Detailné informácie

Podrobný popis

Osobná váha Cecotec Surface Precision 9500 SMART Healthy

ABSOLÚTNA PRESNOSŤ

Vysoko presná inteligentná digitálna osobná váha s pripojením k aplikácii cez Bluetooth na presné meranie 10 telesných parametrov pre 8 rôznych používateľov. Obsahuje funkciu BabyWeight na určenie hmotnosti malých detí bez straty presnosti. Mimoriadne tenká platforma z vysokobezpečného tvrdeného skla v čiernej farbe s kvalitnými elektródami z nehrdzavejúcej ocele. Obsahuje veľký podsvietený farebný displej, ktorý uľahčuje čítanie meraní. Podporuje maximálnu hmotnosť 180 kg, rolovací meter na meranie telesného objemu a je pripravený na okamžité použitie.

MAXIMÁLNA KONEKTIVITA

Je prepojený s aplikáciou kompatibilnou so systémami Android a IOS, ktorá vám umožňuje pohodlne, rýchlo a osobne spravovať a vizualizovať hodnoty bioelektrickej impedancie. Kompatibilné aplikácie, ako napríklad OKOK, IWELLNESS, BALANZAPP, NEW WELLNESS alebo AIFIT, si môžete stiahnuť z Android Play a Apple Store.surface-precision-9500-smart-healthy-cecotec-01

FUNKCIA HMOTNOSTI DIEŤAŤA

Obsahuje funkciu, ktorá umožňuje presne a pohodlne určiť hmotnosť dojčiat, domácich zvierat a dokonca aj batožiny. Aktivujte funkciu v aplikácii, postupujte podľa pokynov a je to hotové.

INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA

Obsahuje funkciu merania bioelektrickej impedancie (BIA) s kompletnou analýzou 10 parametrov tela, ktorá je ideálna na získanie úplnejšej kontroly nad vaším vývojom a prevenciu kardiovaskulárnych ochorení.

220967857_images_18564454585

AUTOMATICKÉ ROZPOZNÁVANIE

Je vybavený technológiou UserClever, ktorá umožňuje identifikovať až 8 používateľov na základe záznamov získaných z predchádzajúcich meraní.

TENKÝ DIZAJN

Má mimoriadne plochú plošinu s rozmermi 310 x 310 mm, je veľmi ľahká, kompaktná a má dokonalý dizajn na použitie kdekoľvek v domácnosti.138410387_max

HYGIENICKÉ

Jeho platforma z čierneho tvrdeného skla je vysoko bezpečná, má vysokokvalitné elektródy z nehrdzavejúcej ocele a zaručuje jednoduché čistenie.

EXTRA BEZPEČNÉ

Má dodatočnú priľnavosť k zemi pri chodidlách, ktorá poskytuje veľkú bezpečnosť počas používania a zabraňuje pošmyknutiu. Navyše môžete váhu používať hneď po príchode domov a obsahuje 4 batérie AAA.

AUTOMATICKÉ PRIPOJENIE

Funkcia automatického zapnutia a vypnutia. Váha sa zapne, keď na ňu vstúpite, a vypne sa niekoľko sekúnd po použití bez toho, aby ste museli stlačiť akékoľvek tlačidlo zapnutia/vypnutia.

Vlastnosti:

 • Typ batérie: 4 batérie AAA.
 • Rozmery: 310 x 310 x 24 mm
 • Nosnosť: 180 kg
 • Matrica: tvrdené sklo
 • LCD displeje
 • Automatické vypnutie
 • Automatický štart
 • Indikátor slabej batérie
 • Indikátor preťaženia
 • Úložisko až pre 8 používateľov
 • Pripojenie Bluetooth

Dodatočné parametre

Kategória: Osobné váhy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 2 kg
Maximálna nosnosť: 180 kg
Stav: Nový
Výrobca: Cecotec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: