🥳 MEGA VÝPREDAJ Nenechajte si utiecť zľavy. Akcia končí už 23.6.202

Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny

Kód: BGMP-9128
MEGA VÝPREDAJ
Neohodnotené
Značka: Masterpro
€999,90 –72 % €275,90
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kvalita, dizajn a pohodlie sú základnými hodnotami celej kolekcie. Dlhú životnosť každej súčasti sme zaistili použitím vysokokvalitných materiálov a dodržiavaním prísnych výrobných smerníc, ktoré sa dodržiavajú od začiatku až do konca.Detaily boli starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali neuveriteľne jednoduché používanie. Vďaka množstvu jedinečných intuitívnych funkcií sme navrhli kolekciu, ktorá vám umožní jednoducho vyskúšať najlepšie svetové recepty doma. MasterPRO sa pozerá do budúcnosti. Inovácie sú pre našu značku kľúčové. S hrdosťou vám predstavujeme našu novú kolekciu najmodernejších inteligentných spotrebičov. Táto kolekcia bola vyvinutá s využitím moderných technológií s cieľom zlepšiť život v kuchyni zjednodušením každodenných úloh. Testované najlepšími kuchyňami na svete, prinášame do dnešných kuchýň nástroje budúcnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny
Nový MultiCOOK Touch MasterPRO je inteligentný kuchynský nástroj 10 v 1 s integrovanou technológiou WiFi. MultiCOOK Touch je viac ako len kuchynský robot, ponúka krásny dotykový displej, intuitívne funkcie a novú technológiu ohrevu IntelliTemp.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú kolekciu najmodernejších inteligentných spotrebičov. Táto kolekcia bola vyvinutá s využitím moderných technológií s cieľom zlepšiť život v kuchyni zjednodušením každodenných úloh. Testované najlepšími kuchyňami na svete, prinášame do dnešných kuchýň nástroje budúcnosti.

155219-1

Jednoduchá a rýchla príprava
Príprava jedál snáď nikdy nebola jednoduchšia. Na zabudovanom dotykovom displeji tabletu je ponuka kompletne v češtine. Vyberte si niektorý z receptov v databáze, ktoré sú naprogramované krok za krokom a prehľadne vás prevedú celou prípravou jedla. Ak máte osvedčený recept, môžete si ho uložiť na neskoršiu prípravu.


155219-4

Kompletne v českom jazyku
Sme radi, že vám môžeme ponúknuť kuchynský robot Masterpro Touch MP kompletne v českom jazyku. Základnými hodnotami celej kolekcie sú kvalita, dizajn a pohodlie. Zaistenie dlhej životnosti každej súčasti, ktorú sme zaručili použitím vysokokvalitných materiálov a dodržiavaním prísnych výrobných smerníc, ktoré sa dodržiavajú od začiatku až do konca. detail bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval neuveriteľne jednoduché používanie.čr


Viac ako 350 receptov s podrobným popisom prípravy
Kuchynský robot obsahuje viac ako 350 receptov vysvetlených krok za krokom, aby prípravu pokrmov zvládli aj úplní začiatočníci. Vďaka množstvu jedinečných intuitívnych funkcií sme navrhli kolekciu, ktorá vám uľahčí vyskúšanie najlepších svetových receptov v pohodlí domova. MasterPRO sa pozerá do budúcnosti. Inovácie sú pre našu značku kľúčové.
Club Masterpro APP
Club Masterpro APP je dokonalým miestom stretnutí pre milovníkov jedla, ktorí radi varia. Recepty, tipy na varenie, výživové tipy, videá od najlepších medzinárodných šéfkuchárov na Masterpro.
Nebojte sa experimentovať
Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP vám umožní pripraviť širokú škálu pokrmov od občerstvenia až po hlavné jedlá, dezerty a nátierky. Na ovládanie sa používa dotykový displej, ktorý so sebou prináša rozsiahlu databázu receptov s presnými postupmi. .

Kľúčové vlastnosti
Napätie: 220V -240V 50/60Hz
Výkon motora: 600 W
Vykurovací výkon: 1000 W
3,5l miska z nehrdzavejúcej ocele (túto misku možno umývať v umývačke riadu)
5-palcový dotykový displej TFT, svetelný gombík LED
Funkcia reverzácie - otočí čepeľ noža a použije zadnú stranu, aby čepele nepoškodili jemné prísady, ako sú cestoviny alebo mäsové guľky.
12-stupňová regulácia teploty od 37 do 120 °C
Obsahuje systém Wi-Fi pre online recepty
Obsah balenia
Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny
Špeciálne viečko pre kuchynský robot so zabudovaným zatláčadlom
Kotúč kuchynského robota
Sklenená odmerka
Metlička
Parný kôš
Vysokopevnostná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
Miešací nadstavec
Ručná špachtľa
Veko s otvorom na pridávanie prísad počas varenia

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 10.5 kg
Farba: Čierna
Kľúčové slová: kuchynský robot
Stav: Nový
Výkon motora: 600 W
Vykurovací výkon: 1000 W
Výrobca: Masterpro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: