Rozdelenie kvalít tovaru

NOVÉ -

NOVÉ, nepoužitý tovar. Plná záruka 24 mesiacov.


 

Poškodený obal -

Jedná sa o nový tovar, ktorý je v skvelom vizuálnom i funkčnom stave. Drobným mínusom môže byť iba stav krabice, kedy krabica môže byť napríklad natrhnutá, pretlačená. Záruka na tento tovar je 24 mesiacov.


 

Rozbalené -

Rozbalený tovar. Tovar je prekontrolovaný a jeho stav je 100%. Vizuálne na prvý pohľad nenájdete žiadnu vadu. Odreniny môžu byť viditeľné napríklad pod určitým uhlom, alebo proti svetlu. K rozbaleniu došlo napríklad pri vrátení tovaru do 14 dní – nevhodný darček. Poškodenie krabice je prevažne spôsobené prepravou a opätovným zabalením. V prípade, že je obal silne poškodený, tak je tovar zabalený do nového balenia. Záruka na tento tovar je 24 mesiacov.

 


 

Zánovné -

Tovar za veľmi zvýhodnenú cenu, ktorý javí známky použitia. Tento tovar bol vystavený napríklad na predajni ako výstavný kus alebo bol použitý na promo akciu. Po vizuálnej stránke sa vyskytujú najmä vlásočnicové škrábance, alebo odreniny. Produkt môže byť zabalený v náhradnom balení. Tieto estetické vady na kráse však nemajú žiadny vplyv na jeho funkčnosť. Tovar bol preskúšaný. Je teda plne funkčný a pripravené na okamžité používanie. Záruka je 12 mesiacov.

 


 

2. AKOSŤ -

A) 2.AKOSŤ - NEPOUŽITÉ:
Tovary 2. akosti - nepoužité sú nové spotrebiče, ktoré vplyvom nesprávnej manipulácie, prepravy či skladovania majú estetické vady na kráse. Jedná sa najmä o škrabance a preliačiny. Stav tohto tovaru je vždy nafotený v galérii fotiek produktu. Záruka na tento tovar je 24 mesiacov a tovar je plne funkčný. Tovar je zabalený v originálnom, prípadne v náhradnom balení.

B) 2. AKOSŤ
Tovary 2. akosti sú spotrebiče, ktoré vplyvom nesprávnej manipulácie, prepravy či skladovania majú estetické vady na kráse. Jedná sa najmä o škrabance a preliačiny. Stav tohto tovaru je vždy nafotený v galérii fotiek produktu. Ide o tovar, ktorý bol krátko v užívaní, je plne funkčný a pripravený na okamžité použitie. Na tovar je poskytovaná záruka 12 mesiacov. Tovar je zabalený v originálnom, prípadne v náhradnom balení.

.