Robotický vysávač iRobot Roomba e5 (e5154) / ZÁNOVNÉ

Kód: RVIROBROO5/ZANOVNI
MEGA VÝPREDAJ
7 hodnotení
Značka: iRobot
€279,90 –42 % €159,90
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Robotický vysávač - plocha čistenia až 100 m² - doba nabíjania 120 minút - pokročilý navigačný systém iAdapt - na všetky typy podláh - senzor proti pádu zo schodov - prepojenie s mobilným telefónom prostredníctvom aplikácie iRobot HOME - hlučnosť 58 dB ...

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento tovar patrí do kategórie B. Ide o tovar, ktorý bol krátko použitý na výstave alebo propagačnom podujatí. Tento tovar je 100 % funkčný a pripravený na okamžité použitie. Na tovar sa vzťahuje záruka 12 mesiacov. Tovar je zabalený v pôvodnom alebo náhradnom obale.


Robotický vysávač iRobot Roomba e5 (e5154) / čierna/strieborná

Ešte pred niekoľkými rokmi bola myšlienka vysávania bez práce hudbou budúcnosti. A budúcnosť nás dobehla! Robotický vysávač iRobot Roomba e5 spracuje každý kút miestnosti, zatiaľ čo vy budete mať nohy hore!

Je totiž vybavený trojstupňovým systémom upratovania AeroForce, ktorý dopĺňa nový motor 2. generácie, navigácia iAdapt a možnosť ovládať ho pomocou smartfónu.

Rotačná bočná kefa

Roomba má na svojom tele dokonca aj bočnú kefu, vďaka ktorej dokáže veľmi precízne upratovať aj okolo nábytku, pozdĺž stien, v rohoch miestností a na ďalších ťažko prístupných miestach.

Dve protibežne rotujúce kefy AeroForce

Rotujúca bočná kefa zametá všetky neprístupné rohy, dve protibežné rotačné kefy so špeciálnymi drážkami zbierajú omrvinky z rôznych typov podláh a kobercov a sací motor s precíznym filtrom si poradí aj s tým najjemnejším prachom.

Motor 2. generácie

Práve 3-rýchlostný čistiaci systém AeroForce v kombinácii s motorom 2. generácie dodáva Roombe čistiaci výkon. Je až 5-krát účinnejší. Navyše je takmer bezúdržbový a spoľahlivo vysáva tvrdé podlahy aj koberce.

Navigácia iAdapt

Navigácia iAdapt 1.0 sa postará o dokonalé upratovanie bytu a menšieho rodinného domu. Roomba monitoruje priestor pomocou desiatok senzorov a inteligentne reaguje na tvar a veľkosť miestnosti. Navigácia vedie robota po celom priestore, pozdĺž stien, okolo nábytku a pod ním, aby zabezpečila dokonalé upratovanie. Tento pohyb je riadený algoritmami, ktoré zabezpečujú efektívne čistenie všetkých povrchov, takže aj keď sa pohyb vysávača môže zdať nesúvislý, robot spoľahlivo vyčistí všetky povrchy podlahy.

iRobot HOME

Robota možno ovládať aj pomocou aplikácie iRobot HOME. Môžete tak napríklad z práce poslať príkaz, aby upratal skôr, ako prídete domov. V aplikácii sú samozrejme k dispozícii aj pokročilejšie možnosti. Samozrejme, môžete sa spoľahnúť aj na ovládanie priamo na robotovi, kde stačí stlačiť tlačidlo CLEAN a začnete upratovať.

Senzory proti pádu

Bývate vo veľkom dome, ku ktorému samozrejme patrí aspoň jedno schodisko, a bojíte sa spustiť vysávač na prvom poschodí? Nebojte sa, pád zo schodov vám nehrozí! Citlivé senzory umiestnené pod výrobkom rozpoznajú voľný priestor a robot sa okamžite zastaví, otočí a pokračuje iným smerom.

Program SPOT

Skvelý nielen na kompletné upratovanie, ale aj vtedy, ak potrebujete len pozametať omrvinky alebo chlpy domácich zvierat, ktoré sa práve rozsypali. Stačí vybrať program Spot, ktorý precízne vysaje plochu s veľkosťou 1 m2.

Pomalý dotykový nárazník

Nárazník s pomalým dotykom zaručuje, že robot nijako nepoškodí nábytok. Dokonca rozpozná aj viditeľné prekážky, ako sú posteľné obliečky alebo záclony, aby okolo nich dokonale upratal a zároveň bol šetrný.

Virtuálna stena

Pomocou funkcie virtuálnej steny zabránite tomu, aby sa Roomba zamotala do elektrických káblov alebo sa dostala do blízkosti krehkých predmetov. Pomocou extra funkcie Halo sa okolo vybraných predmetov vytvorí neviditeľná oblasť, do ktorej vysávač nikdy nevstúpi.

Detekcia nečistôt

Roomba inteligentne lokalizuje silne znečistenú oblasť prostredníctvom technológie Dirt Detect, ktorú potom prehľadá a čistí, kým nedosiahne 100 % hygienu.

Postará sa o to sám

Už nemusíte riešiť, že ste zabudli spotrebič nabiť a teraz ho nemôžete používať kvôli vybitej batérii. Vysávač iRobot Roomba sa po skončení vysávania sám odvezie do nabíjacej stanice. Stačí stlačiť tlačidlo Clean, aby ste ho poslali do akcie.

Káble už nebudú prekážať

S rastúcim počtom elektronických prístrojov, ktoré všetci máme, rastie aj počet káblov roztrúsených po podlahe. Vďaka funkcii Antitangle sa však vysávač do nich nezamotá. Kefy vycítia odpor a okamžite zmenia smer otáčania, vysávač sa vyslobodí a pokračuje v ceste iným smerom. Jednoduché, ale šikovné!

Filter AeroForce

Roomba je vybavená veľkokapacitným zberným košom na nečistoty, ktorý pomocou filtra AeroForce zachytí aj tie najjemnejšie prachové častice. Tento nový kôš sa navyše dá opláchnuť vodou pre ešte jednoduchšiu údržbu.

Odložené čistenie

Funkcia odloženého čistenia je tu na to, aby ste mohli spotrebič spustiť, keď ste mimo domova. A nie je nič krajšie ako prísť domov do žiarivo čistej domácnosti. Stačí si zvoliť deň a čas, kedy má robot začať upratovať - napríklad trikrát týždenne, aby bol váš byt vždy dokonale čistý.

Parametre

 • 1x virtuálna stena
 • AKU Li-Ion batéria
 • Objem nádoby na prach 0,6 l
 • Mobilná aplikácia
 • Prevádzkový čas na jedno nabitie do 90 min.
 • Použitie na kobercoch a tvrdých podlahách
 • Plánovanie čistenia
 • Navigácia iAdapt
 • Rozmery (v x š x h) 9 x 34 x 34 cm
 • Hmotnosť výrobku 3,8 kg
 • Hmotnosť balenia 5,2 kg

Obsah balenia

 • Robotický vysávač iRobot Roomba e5 (e5154) / čierna/strieborná
 • Dokovacia stanica

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické
Záruka: 12 měsíců
Hmotnosť: 5.2 kg
Farba: Silver
Objem nádoby na prach: 0,6 l
Stav: Zánovné
Typ navigácie: iAdapt
Výdrž batérie na jedno nabitie: Do 90 min.
Výrobca: iRobot
Hluk: 65 dB
Životnosť batérie: 1,5 h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: